PROTOKOLL

Här finner du protokoll från styrelsemöten, årsmöten samt extrainsatta årsmöten som Juridiska föreningen håller. För att kunna läsa protokollen behöver du en PDF-läsare, det kan ingå i din webbläsare. Om inte kan du installera en PDF-läsare på datorn och ladda hem protokollen för att läsa dem.

2017

Protokoll 20170516

Protokoll 20170523

Protokoll 20170829

Protokoll 20170905

Protokoll 20170912

Protokoll 20170919

Protokoll 20170926

Protokoll 20171003

Protokoll 20171010

Protokoll 20171017

Protokoll 20171024

Protokoll 20171031

Protokoll 20171107

 

 

2016

Föreningens årsmöte 20160210

Sektionens årsmöte 20160210

Föreningens årsmöte 20161115

Sektionens årsmöte 20161102

Protokoll 20160202

Protokoll 20160308

Protokoll 20160315

Protokoll 20160322

Protokoll 20160405

Protokoll 20160412

Protokoll 20160419

Protokoll 20160426

Protokoll 20160503

Protokoll 20160510

Protokoll 20160512

Protokoll 20160517

Protokoll 20160830

Protokoll 20160906

Protokoll 20160119

Protokoll 20160126

Protokoll 20160208

Protokoll 20160216

Protokoll 20160223

Protokoll 20160301

Protokoll 20160425

Protokoll 20160524

Protokoll 20160906

Protokoll 20160913

Protokoll 20160920

Protokoll 20160927

Protokoll 20161004

Protokoll 20161011

Protokoll 20161018

Protokoll 20161025

Protokoll 20161101

Protokoll 20161108

Protokoll 20161115

Protokoll 20161122

Protokoll 20161129

Protokoll 20161206

Protokoll 20161213

 

2015

protokoll-20141216foreningens-arsmote-20150223

medlemsmote-foreningen-20151103

medlemsmote-sektionen-20151103

Protokoll 20150120

Protokoll 20150127

Protokoll 20150203

Protokoll 20150210

Protokoll 20150216

Protokoll 20150225

Protokoll 20150303

Protokoll 20150310

Protokoll 20150317

Protokoll 20150323

Protokoll 20150324

Protokoll 20150331

Protokoll 20150414

Protokoll 20150421

Protokoll 20150428

Protokoll 20150505

Protokoll 20150512

Protokoll 20150519

Protokoll 20150526

Protokoll 20150902

Protokoll 20150908

Protokoll 20150915

Protokoll 20150921

Protokoll 20150929

Protokoll 20151006

Protokoll 20151013

Protokoll 20151020

Protokoll 20151027

Protokoll 20151103

Protokoll 20151110

Protokoll 20151117

Protokoll 20151124

Protokoll 20151201

Protokoll 20151208

Protokoll 20151215

Sektionens Årsmöte 2015022320120110

2014

a%cc%8arsmo%cc%88te-20130214extra-arsmote-20140411

extra-arsmote-20140515

medlemsmote-foreningen-20141105

medlemsmote-jfsektionen-20141105

Protokoll 20140120

Protokoll 20140204

Protokoll 20140211

Protokoll 20140218

Protokoll 20140225

Protokoll 20140303

Protokoll 20140311

Protokoll 20140318

Protokoll 20140325

Protokoll 20140401

Protokoll 20140408

Protokoll 20140415

Protokoll 20140429

Protokoll 20140506

Protokoll 20140513

Protokoll 20140527

Protokoll 20140902

Protokoll 20140909

Protokoll 20140916

Protokoll 20140923

Protokoll 20140930

Protokoll 20141014

Protokoll 20141021

Protokoll 20141028

Protokoll 20141104

Protokoll 20141118

Protokoll 20141125

Protokoll 20141202

Protokoll 20141209

2013

extraarsmote130411

medlemsmote-131118

Protokoll 20130219

Protokoll 20130221

Protokoll 20130305

Protokoll 20130312

Protokoll 20130319

Protokoll 20130326

Protokoll 20130409

Protokoll 20130411

Protokoll 20130416

Protokoll 20130423

Protokoll 20130429

Protokoll 20130509

Protokoll 20130514

Protokoll 20130523

Protokoll 20130903

Protokoll 20130910

Protokoll 20130912

Protokoll 20130917

Protokoll 20130924

Protokoll 20131001

Protokoll 20131015

Protokoll 20131022

Protokoll 20131029

Protokoll 20131105

Protokoll 20131112

Protokoll 20131119

Protokoll 20131126

Protokoll 20131202

Protokoll 20131210

Protokoll 20131217

Protokoll 20130108

Protokoll 20130121

Protokoll 20130129

Protokoll 20130205

Protokoll 20130212

2012

Protokoll 20120124

Protokoll 20120131

Protokoll 20120207

Protokoll 20120214

Protokoll 20120221

Protokoll 20120228

Protokoll 20120306

Protokoll 20120313

Protokoll 20120320

Protokoll 20120327

Protokoll 20120403

Protokoll 20120417

Protokoll 20120424

Protokoll 20120508

Protokoll 20120522

Protokoll 20120529

Protokoll 20120903

Protokoll 20120911

Protokoll 20120925

Protokoll 20121002

Protokoll 20121011

Protokoll 20121016

Protokoll 20121018

Protokoll 20121023

Protokoll 20121030

Protokoll 20121106

Protokoll 20121113

Protokoll 20121120

Protokoll 20121127

Protokoll 20121204

Protokoll 20121211

extra årsmöte 20120402

extra årsmöte 20120425

extra årsmöte 20120606

medlemsmöte 20121119

styrelseprotokoll 20120917

2011

Protokoll 20110125

Protokoll 20110128

Protokoll 20110208

Protokoll 20110215

Protokoll 20110222

Protokoll 20110301

Protokoll 20110302

Protokoll 20110308

Protokoll 20110315

Protokoll 20111129

Protokoll 20111206

Protokoll 20111213

2010

20111220arsmote_20100208

Extra Årsmöte 20100511

Protokoll 20100119

Protokoll 20100126

Protokoll 20100202

Protokoll 20100209

Protokoll 20100216

Protokoll 20100223

Protokoll 20100302

Protokoll 20100309

Protokoll 20100316

Protokoll 20100323

Protokoll 20100330

Protokoll 20100413

Protokoll 20100420

Protokoll 20100427

Protokoll 20100504

Protokoll 20100511

Protokoll 20100518

Protokoll 20100525

Protokoll 20100907

Protokoll 20100914

Protokoll 20100921

Protokoll 20101005

Protokoll 20101012

Protokoll 20101019

Protokoll 20101026

Protokoll 20101109

Protokoll 20101123

Protokoll 20101130

Protokoll 20101207

Protokoll 20101214